Kontakty

Mgr. Miroslava Macurová
beauty expert
Aleja Slobody 3055
02601 Dolný Kubín
+421907916731
+421918709333
atelierbeautyamedical@
gmail.com

Najnovšie články

Služby

ATELIER cosmetics

Je príjemné pomáhať na ceste za krásou a zdravím“

Dokonale profesionálna starostlivosť o krásu zdravej pleti

Špičkové služby salóna zahŕňajú: 

 • Diagnostika pleti - určenie aktuálnych potrieb a stavu pleti
 • Zostavenie individuálneho programu
 • Nadstavenie maximálne šetrnej starostlivosti s úžasnými výsledkami
 • Účinné riešenie pre aknóznu pleť a dalšie pletové nedostatky
 • Povrchové a hĺbkové čistenie pleti
 • Masáž tváre/ očného okolia a dekoltu
 • Peeling/ dermabrázia tváre a dekoltu
 • Hydratácia pleti
 • Bankovanie
 • Profhilo
 • Mezoterapia
 • Niťový mezolifting
 • Vyhladenie vrások - ultrazvukové omladenie pleti
 • Spevnenie tváte a dekoltu – elektrostimulácia - myolift
 • Mikroblanding
 • Vampír lifting
 • Frakčná mikroihličková radiofrekvencia
 • Depilácia celého tela
 • Laserová epilácia
 • Odstránenie celulitídy
 • Liposukcia tela - zoštíhlenie
 • Kryolipolýza
 • Lepenie 3D mihalníc a trsov
 • Profesionálne líčenie na rôzne príležitosti

Ponúkame individuálny prístup a vytvorenie beauty kúry na mieru na dosiahnutie 100% výsledku,

Lebo každá žena môže byť krásna, úspešná, sebavedomá, šťastná a očarujúca!!!

Dosahujeme výborné výsledky nielen pri každodennom ošetrení pleti, ale aj pri odstranovaní vrások, jaziev, akné, pigmentových škvŕn, žiliek, vačkov pod očami, druhej brady, celulitídy, strií, zoštíhlení, pri spevňovaní a detoxikácii organizmu.

 

Frakčná

mikroihličkováradiofrekvencia

   

Dokonalé spevnenie pleti - princípom ošetrenia je transport tepelnej energie do požadovanej hĺbky v podkoží. Kontrola intenzity ošetrenia zaručuje maximálny pozitívny efekt terapie pri minimálnom riziku nežiaducich efektov. Mikroihličky preniknú do kože priamo ku kolagénovým a elastickým vláknam, kde sa vypustí kontrolované množstvo tepelnej energie. Vieme meniť aj hĺbku prieniku /tá sa dá nastaviť od 0,2 do 4mm/, nakoľko hrúbka kože je rôzna podľa miesta ktoré ošetrujeme. Cielené prehriatie kolagénnych vlákien ma za následok tzv. zmrštenie kolagénu, čo vedie k okamžitému vypnutiu kože a následne prichádza k produkcii nových kolagénnych vlákien, čo zabezpečí po sérii 2-3 ošetrení dlhodobý efekt spevnenia a vypnutia kože. Spoľahlivo vyhladzuje známky času na tvári, krku a dekolte. Má 49 pozlátených mikroihličiek. Vďaka technológii ShockFree je povrch pokožky minimálne narušený a ošetrenie je minimálne bolestivé.

Liftingový efekt je viditeľný ihneď po ošetrení. A k ďalšiemu zlepšovaniu textúry pleti dochádza postupne v priebehu 3-4 týždňov, kedy nastáva intenzívna novotvorba kolagénu a elastínu. Veľkou výhodou ošetrenia je fakt, že  je vhodné pre všetky typy pleti, ošetrenie je možné vykonávať aj v letných mesiacoch bez obmedzení a rýchle hojenie – cca 12-24 hod podľa intenzity ošetrenia, klient môže nasledujúci deň aplikovať make-up a ísť do práce.

Ošetrením dosiahnemelifting tváre, krku a dekoltu, vypnutie tkaniva, redukcia a odstránenie vrások, redukcia jaziev po akné, redukcia zväčšených pórov, vyhladenie a vypínanie pokožky, zjednotenie farebného tónu pleti, redukcia stríí, redukcia nadmerného potenia.

Dĺžka ošetrenia: 1 hodina   Cena: tvár – 190€, krk – 100€, dekolt – 100€, komplet /tvár, krk, dekolt/ - 320€

 

 

LED DIÓDOVÝ LASER – odstránenie nežiadúceho ochlpenia

NOVINKA odstránenie chĺpkov najmodernejším LED diódovým LASEROM na trhu. LED diódový laser s najmodernejšou technológiou pracuje s vlnovou dĺžkou 808 nm s plynulým zvyšovaním výkonu až do 120J. Intenzitu nastavujeme presne podľa pigmentácie a typu pleti konkrétneho pacienta. Ide o vysoko frekvenčný laser, ktorý rozloží energiu nutnú na spálenie cibuľky vlasu do mnohých rýchlo po sebe idúcich impulzov, dokonca až 10 za sekundu. Energia impulzov sa v cibuľke nahromadí a korienok tak odumiera oveľa rýchlejšie.

VÝHODY:

-       Trvalá redukcia nechceného ochlpenia

-       Najmodernejšia technológia šetrná k pokožke

-       Nastavenie na konkrétny fototyp pokožky

-       Skrátená a účinnejšia doba ošetrenia

-       Oveľa menej bolestivejšie ošetrenie ako s laserom predchádzajúcej generácie

LED diódový laser 2 generácie je to najmodernejšie riešenie, aké na trhu momentálne existuje. Ide o špičkové laserové ošetrenie, ktoré pracuje s vlnovou dĺžkou až 808nm a hoci ide o vysoké hodnoty, nehrozí vám spálenie pokožky. LED diódový laser je totiž frakčný laser, ktorý rozloží energiu nutnú na spálenie cibuľky vlasu do mnohých, rýchlo po sebe idúcich impulzov. Vďaka tomu je pokožka uchránená od dlhého deštruktívneho pôsobenia laseru na jej povrch.

Infračervené spektrum a hlboký prienik lúčov majú za následok vysoký účinok zákroku a ošetrenie je oveľa menej bolestivé. V porovnaní s LED epilačnými prístrojmi 1. generácie je dokonca o 50% rýchlejší a na rozdiel od alexandritového lasera a IPL svetla ním môžeme ošetrovať aj lokality, kde inak hrozí vyššie riziko vzniku pigmentácií.

Už žiadne zarastanie, vyrážky, kopec odpadu a starosti takmer každý deň. Vyskúšajte si LED diódový laser a už nikdy sa nebudete chcieť vrátiť k starým metódam.

 

Microblading

Permanentný make-up -Microblading /vláskovanie/ obočia. Obočie sa tetuje ručnou technikou pomocou sterilnej, jednorázovejmicro čepieľky, ktorou sa vykresľuje prirodzený rast chĺpkov. A preto obočie vyzerá mäkko a dokonale prirodzené. Farba /pigment/sa aplikuje do bazálnej membrány oddeľujúcej epidermis od dermis, preto pigment vydrží v pleti približne 1 rok. Metóda sa zakladá na trvanlivosti farieb, ktoré sú výlučne prírodné a nespôsobujúalergickú reakciu.

Najdôležitejšia je samotná príprava, ktorá spočíva v zakreslení želaného obočia. Kozmetička na základe svojich skúseností odporučí vhodný tvar, dĺžku a šírku obočia. Korekcia/úprava/ obočia nastáva v rozsahu 4 – 6 týždňov. Počas prvých 7. dní sa pripúšťa, že 10-15% narysovaného obočia sa vymyje. Úpravou sa rozumie doplnenie vymiznutých chĺpkov, alebo zvýraznenie príliš bledých chĺpkov.Želaná farba obočiavydrží  približne 1 rok. Klienti s problematickou pleťou by si mali farbu obnovovať každých 7 až 8 mesiacov.

Dĺžka trvania zákroku: 2-3 hodiny

Cena: 150€ /v cene je zahrnutá 1x korekcia/

Upozornenia:

Microblading sa vykonáva v lokálnom znecitlivení anestetickým krémom. Zákrok NIE JE MOŽNÉ VYKONAŤ na pokožku s viditeľne poškodenými kapilármi a seboroickou dermatitídou v pokročilom štádiu s výrazne olupujúcou sa pokožkou.Zákrok sa tiež NEVYKONÁVA na oblasť znamienok, jaziev alebo akýchkoľvek iných zmien na pokožke, ktoré sa svojou farbou, alebo štruktúrou líšia od ostatnej kože na tvári.

KONTRAINDIKÁCIE: zápal očných spojiviek, herpetické ochorenie, hemofília, epilepsia a HIV pozitiv.